Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerardo

Është emri yt Gerardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey, Gerodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 61625 Gerardo's në Facebook. Pozicioni #1409
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga GerardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerardo? Voto për emrin tënd