Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Grady

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Grady.
Është emri yt Grady? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fëmijë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Variante:Gradin
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Gerd, Gordy, Gradey, Gerodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17910 Grady's në Facebook. Pozicioni #3717
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga GradyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grady? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grady? Voto për emrin tënd