Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerd

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerd.
Është emri yt Gerd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gordy, Gradey, Gerodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
3.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Fatlum
Emrat e motrave:Laureta, Violeta, Rejana
Facebook:

+/- 3290 Gerd's në Facebook. Pozicioni #14146
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Gerd


Gerd ( 13 vjeç) 2017-02-28
Po du me dit kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerd? Voto për emrin tënd