Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gert.
Është emri yt Gert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey, Gerodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Redi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12465 Gert's në Facebook. Pozicioni #4958
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga GertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gert? Voto për emrin tënd