Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerhard

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerhard.
Është emri yt Gerhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Grady, Gerd, Gordy, Gradey, Gerodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18710 Gerhard's në Facebook. Pozicioni #3567
Kategoritë:Emrat DT - Emra gjermanë - Popullore sllovak emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga GerhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerhard? Voto për emrin tënd