Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hera

Është emri yt Hera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Herakles
Djem me tinguj të ngjashëm:Harry, Harro, Har, Hare, Horry, Hari, Hori, Hero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hira, Hyra, Heri, Harue, Hara, Hourea, Hiro, Haruhi
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8710 Hera's në Facebook. Pozicioni #6583
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga HeraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hera? Voto për emrin tënd