Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heri

Është emri yt Heri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Harry, Harro, Har, Hare, Horry, Hari, Hori, Hero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hera, Hira, Hyra, Harue, Hara, Hourea, Hiro, Haruhi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 130 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 116 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17270 Heri's në Facebook. Pozicioni #3818
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga HeriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heri? Voto për emrin tënd