Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harro

Është emri yt Harro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hare
Djem me tinguj të ngjashëm:Harry, Har, Hare, Horry, Hari, Hori, Hero, Haruhiro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hera, Hira, Hyra, Heri, Harue, Hara, Hourea, Hiro
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Harro's në Facebook. Pozicioni #91778
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HarroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harro? Voto për emrin tënd