Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hero

Është emri yt Hero? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Heron
Variante:Iro, Ηρω
Djem me tinguj të ngjashëm:Harry, Harro, Har, Hare, Horry, Hari, Hori, Haruhiro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hera, Hira, Hyra, Heri, Harue, Hara, Hourea, Hiro
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14635 Hero's në Facebook. Pozicioni #4358
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e shkurtër
Komente nga HeroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hero? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hero? Voto për emrin tënd