Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heron

Është emri yt Heron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Hero
Djem me tinguj të ngjashëm:Herman, Hermann, Harman, Harmon, Harun, Heriman, Hernan, Hermon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harimanna, Herminia, Hermoine, Hermione, Hermina, Hiraani, Harum, Harmonie
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1705 Heron's në Facebook. Pozicioni #23134
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HeronPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heron? Voto për emrin tënd