Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hermina

Është emri yt Hermina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Herman
Djem me tinguj të ngjashëm:Herman, Hermann, Heron, Harman, Harmon, Harun, Heriman, Hernan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harimanna, Herminia, Hermoine, Hermione, Hiraani, Harum, Harmonie, Hiranmayi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1785 Hermina's në Facebook. Pozicioni #22348
Kategoritë: - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga HerminaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hermina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hermina? Voto për emrin tënd