Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Herman

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Herman.
Është emri yt Herman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hermann
Variante:Annina, Armand, Armando, Armina, Armine, Ermang, Ermanno, Haarm, Harm, Harman, Harmanda, Harmeintje, Harmen, Harmientje, Harmke, Harmtje, Herma, Hermandina, Hermandus, Hermann, Hermanus, Hermen, Hermien, Hermijntje, Hermina, Hermine, Herminette, Hermy, Herremientje, Herremijntje, Mannes, Mans, Urmie, Urmina
Djem me tinguj të ngjashëm:Hermann, Heron, Harman, Harmon, Harun, Heriman, Hernan, Hermon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harimanna, Herminia, Hermoine, Hermione, Hermina, Hiraani, Harum, Harmonie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 165 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Adelajda
Facebook:

+/- 68335 Herman's në Facebook. Pozicioni #1282
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore suedez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga HermanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herman? Voto për emrin tënd