Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hermann

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hermann.
Është emri yt Hermann? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herman
Variante:Armin, Armino, Harmon, Herman
Djem me tinguj të ngjashëm:Herman, Heron, Harman, Harmon, Harun, Heriman, Hernan, Hermon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harimanna, Herminia, Hermoine, Hermione, Hermina, Hiraani, Harum, Harmonie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5220 Hermann's në Facebook. Pozicioni #9888
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga HermannPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hermann? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hermann? Voto për emrin tënd