Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armin

Është emri yt Armin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hermann
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
5/5
yje 230 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 163 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 162 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 162 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 211 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 206 vota
Pseudonime:Armin
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Adele
Facebook:

+/- 20045 Armin's në Facebook. Pozicioni #3381
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 fa emrat - Emrat filluar me A - Top 100 arab emrat - Top 100 rumun emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore fa emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore rumun emrat boy
Komente nga ArminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armin? Voto për emrin tënd