Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armina

Është emri yt Armina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Herman
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian, Arna
Vlerësimi:
5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Arber, Nardi
Emrat e motrave:Nuk Kam Moter Binjake, Agnesa
Facebook:

+/- 2340 Armina's në Facebook. Pozicioni #18325
Kategoritë: - Emrat filluar me A - Top 100 rumun emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Armina


Armina ( 17 vjeç) 2017-11-11
Më pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armina? Voto për emrin tënd