Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Omar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Omar.
Është emri yt Omar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Umar
Djem me tinguj të ngjashëm:Omer, Onur, Omari, Ommar, Omarr, Omayr, Omri, Onorio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Omara, Omaira, Onora, Omoria, Oemria, Omayra, Oamra, Oumayra
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Omi
Emrat e vëllezërve:Almar, Kushtrim, Jo Nuk Kam
Emrat e motrave:Milena
Facebook:

+/- 323775 Omar's në Facebook. Pozicioni #348
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga Omar


Omar ( 3 vjeç) 2016-10-27
Ca kuptimi ka?
Omar ( 2 vjeç) 2017-03-03
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Omar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Omar? Voto për emrin tënd