Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Omara

Është emri yt Omara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Omar, Omer, Onur, Omari, Ommar, Omarr, Omayr, Omri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Omaira, Onora, Omoria, Oemria, Omayra, Oamra, Oumayra, Ömriye
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 800 Omara's në Facebook. Pozicioni #40178
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga OmaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Omara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Omara? Voto për emrin tënd