Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Omer

Është emri yt Omer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Otmar of Omar
Djem me tinguj të ngjashëm:Omar, Onur, Omari, Ommar, Omri, Omayr, Omarr, Onorio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Omara, Omaira, Onora, Omoria, Oemria, Omayra, Oamra, Oumayra
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Omer
Emrat e vëllezërve:Erza, Anela, Rion, Greni
Emrat e motrave:Anela, Olta, Rozeta, Hanife, Leonora, Megi, Ajlin, Janesi, Nufise
Facebook:

+/- 57450 Omer's në Facebook. Pozicioni #1487
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore hebraik emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1926
Komente nga Omer


Omer ( 5 vjeç) 2020-01-02
hola

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Omer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Omer? Voto për emrin tënd