Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Onur

Është emri yt Onur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Omar, Omer, Omari, Ommar, Omayr, Omri, Omarr, Onorio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Omara, Omaira, Onora, Omoria, Oemria, Omayra, Oamra, Oumayra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12395 Onur's në Facebook. Pozicioni #4982
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy
Komente nga OnurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Onur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Onur? Voto për emrin tënd