Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Onida

Është emri yt Onida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Onat, Omid, Omed, Omet, Ondyaw, Omanand, Omeet, Ominthyé
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oneida, Omat, Onaedo, Onit, Ohmed, Oneyda, Oanh Thơ, Omette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Andi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Onida's në Facebook. Pozicioni #111143
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga OnidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Onida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Onida? Voto për emrin tënd