Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Onat

Është emri yt Onat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Omid, Omed, Omet, Ondyaw, Omanand, Omeet, Ominthyé, Ometaway
Vajza me tinguj të ngjashëm:Onida, Oneida, Omat, Onaedo, Onit, Ohmed, Oneyda, Omette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Aron
Emrat e vëllezërve:Orges, Diar
Emrat e motrave:Melisa
Facebook:

+/- 665 Onat's në Facebook. Pozicioni #45923
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Onat


Onat ( 3 vjeç) 2016-11-01
A ju pelqen ky emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Onat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Onat? Voto për emrin tënd