Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Omed

Është emri yt Omed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Onat, Omid, Omet, Ondyaw, Omanand, Omeet, Ominthyé, Ometaway
Vajza me tinguj të ngjashëm:Onida, Oneida, Omat, Onaedo, Onit, Ohmed, Oneyda, Omette
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 770 Omed's në Facebook. Pozicioni #41296
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga OmedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Omed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Omed? Voto për emrin tënd