Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oneida

Është emri yt Oneida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Onat, Omid, Omed, Omet, Ondyaw, Omanand, Omeet, Ominthyé
Vajza me tinguj të ngjashëm:Onida, Omat, Onaedo, Onit, Ohmed, Oneyda, Oanh Thơ, Omette
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2330 Oneida's në Facebook. Pozicioni #18355
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga OneidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oneida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oneida? Voto për emrin tënd