Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Omid

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Omid.
Është emri yt Omid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Onat, Omed, Omet, Ondyaw, Omanand, Omeet, Ominthyé, Ometaway
Vajza me tinguj të ngjashëm:Onida, Oneida, Omat, Onaedo, Onit, Ohmed, Oneyda, Omette
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19015 Omid's në Facebook. Pozicioni #3516
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga Omid


Onid ( 28 vjeç) 2018-03-02
kuptimin e ketij emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Omid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Omid? Voto për emrin tënd