Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esra

Është emri yt Esra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ezra
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezer, Ezra, Eker, Ezar, Egor, Ezri, Ezera, Esger
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esraa, Esri, Ecre, Esrae, Egeria, Esrah, Ezria, Ezaira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Reshadije, Almir, Merjem
Emrat e vëllezërve:Suleiman, Almir
Emrat e motrave:Merjem, Reshadije
Facebook:

+/- 13175 Esra's në Facebook. Pozicioni #4752
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Esra


Esra ( 15 vjeç) 2016-01-08
Nuk me pelqen fare

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esra? Voto për emrin tënd