Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almir

Është emri yt Almir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Almar, Almer, Aylmer, Almiro, Aylmar, Alamar, Almero, Ali Emre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almira, Alienor, Alena Ria, Alanur, Almayra, Aylanur, Aleanora, Almara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Mili, Jo, Miri, Miloç, Allmir, Almi, Almir, Almo
Emrat e vëllezërve:Altin, Agon, Almir, Arbnor, Nazmi, Samire, Skam
Emrat e motrave:Almira, Marigon, Esra, Leonita, Joooo, Fatime, Alesia, Skam, Alma
Facebook:

+/- 5700 Almir's në Facebook. Pozicioni #9229
Kategoritë: - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - Popullore turk emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje
Komente nga Almir


Almir 2016-08-08
Ok
Almir ( 10 vjeç) 2017-05-25
Me pëlqen shum emri im. Do të doja të dija kuptimin e emrit tim???
Almir 2017-06-05
Emer i bukur
Almir ( 19 vjeç) 2017-10-08
Futene ne List
Almir ( 14 vjeç) 2019-06-24
Doja te dija kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almir? Voto për emrin tënd