Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nazmi

Është emri yt Nazmi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Najam, Najm, Nasim, Nikson, Nizam, Nixon, Nazim, Nickson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Negina, Nazmiye, Nekane, Nekana, Nazima, Nighean, Nighinn, Nessamone
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Florjan, Almir
Emrat e motrave:Edona
Facebook:

+/- 3500 Nazmi's në Facebook. Pozicioni #13507
Kategoritë:
Komente nga NazmiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nazmi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nazmi? Voto për emrin tënd