Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nojan

Është emri yt Nojan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nazmi, Najam, Najm, Nasim, Nikson, Nizam, Nixon, Nazim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Negina, Nazmiye, Nekane, Nekana, Nazima, Nighean, Nighinn, Nessamone
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ani, Noi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Nojan's në Facebook. Pozicioni #82368
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga NojanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nojan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nojan? Voto për emrin tënd