Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nixon

Është emri yt Nixon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nazmi, Najam, Najm, Nasim, Nikson, Nizam, Nazim, Nickson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Negina, Nazmiye, Nekane, Nekana, Nazima, Nighean, Nighinn, Nessamone
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8835 Nixon's në Facebook. Pozicioni #6514
Kategoritë:
Komente nga NixonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nixon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nixon? Voto për emrin tënd