Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almira

Është emri yt Almira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Almir, Almar, Almer, Aylmer, Almiro, Aylmar, Alamar, Almero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alienor, Alena Ria, Alanur, Almayra, Aylanur, Aleanora, Almara, Alma Maria
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Alma, Mila, Ila, Jo
Emrat e vëllezërve:Almir, Ensar, Memt, Jo
Emrat e motrave:Almina, Artiola, Skam, Amela, Anila, Kanita, Elsa
Facebook:

+/- 10695 Almira's në Facebook. Pozicioni #5623
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga Almira


Almira ( 17 vjeç) 2017-02-21
dua ta di kuptimin e emrit tim
Almira ( 16 vjeç) 2017-03-28
un peqej shum emrn tim kam nje emer modern esht emer musliman dhe tingellon shum bukur
Almir ( 14 vjeç) 2018-05-09
Jam Krenar me emrin Tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almira? Voto për emrin tënd