Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Olethia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Olethia.
Është emri yt Olethia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olwydd, Oualid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olta, Olda, Olette, Olathe, Oulaide, Olita, Olithia, Olethea
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Olethia's në Facebook. Pozicioni #211491
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga OlethiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olethia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olethia? Voto për emrin tënd