Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aylmar

Është emri yt Aylmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:elmer
Djem me tinguj të ngjashëm:Almir, Almar, Almer, Aylmer, Almiro, Alamar, Almero, Ali Emre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almira, Alienor, Alena Ria, Alanur, Almayra, Aylanur, Aleanora, Almara
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Aylmar's në Facebook. Pozicioni #4114931
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AylmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aylmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aylmar? Voto për emrin tënd