Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alienor

Është emri yt Alienor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Almir, Almar, Almer, Aylmer, Almiro, Aylmar, Alamar, Almero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almira, Alena Ria, Alanur, Almayra, Aylanur, Aleanora, Almara, Alma Maria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 315 Alienor's në Facebook. Pozicioni #79114
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlienorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alienor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alienor? Voto për emrin tënd