Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almer

Është emri yt Almer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aldemar
Djem me tinguj të ngjashëm:Almir, Almar, Aylmer, Almiro, Aylmar, Alamar, Almero, Ali Emre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almira, Alienor, Alena Ria, Alanur, Almayra, Aylanur, Aleanora, Almara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Almi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2740 Almer's në Facebook. Pozicioni #16304
Kategoritë:Emrat Anglisht - emrat Boy filluar me A - Emrat Top1000 amerikanë në 1908 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Almer


Almer ( 3 vjeç) 2016-06-04
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almer? Voto për emrin tënd