Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aylmer

Është emri yt Aylmer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Almir, Almar, Almer, Almiro, Aylmar, Alamar, Almero, Ali Emre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almira, Alienor, Alena Ria, Alanur, Almayra, Aylanur, Aleanora, Almara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 380 Aylmer's në Facebook. Pozicioni #69017
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AylmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aylmer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aylmer? Voto për emrin tënd