Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almar

Është emri yt Almar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Almir, Almer, Aylmer, Almiro, Aylmar, Alamar, Almero, Ali Emre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almira, Alienor, Alena Ria, Alanur, Almayra, Aylanur, Aleanora, Almara
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Omar, Brigeld
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2205 Almar's në Facebook. Pozicioni #19167
Kategoritë:Emrat gjermanike - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AlmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almar? Voto për emrin tënd