Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agon

Është emri yt Agon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akon, Asim, Akim, Aiken, Azzam, Acennan, Agim, Aswin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajna, Asma, Agna, Asima, Azin, Azusena, Aysun, Azemina
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Gon, Niga, Lal
Emrat e vëllezërve:Almir, Liron, Arta
Emrat e motrave:Anita, Lirona, Era, Rinesa, Hana, Rita
Facebook:

+/- 2015 Agon's në Facebook. Pozicioni #20432
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore suedez emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AgonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agon? Voto për emrin tënd