Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aiken

Është emri yt Aiken? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aike
Djem me tinguj të ngjashëm:Agon, Akon, Asim, Akim, Azzam, Acennan, Agim, Aswin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajna, Asma, Agna, Asima, Azin, Azusena, Aysun, Azemina
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1095 Aiken's në Facebook. Pozicioni #32047
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga AikenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aiken? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aiken? Voto për emrin tënd