Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajna

Është emri yt Ajna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agon, Akon, Asim, Akim, Aiken, Azzam, Acennan, Agim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asma, Agna, Asima, Azin, Azusena, Aysun, Azemina, Ahisma
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Edior
Emrat e motrave:Jo, Ares
Facebook:

+/- 465 Ajna's në Facebook. Pozicioni #59696
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Ajna


Ajna ( 25 vjeç) 2017-11-08
Me pelqen shum
Ajna ( 32 vjeç) 2019-10-10
jam shume knaqur me emrin tim
Ajna ( 5 vjeç) 2020-07-01
Me pelqen
Ajna ( 9 vjeç) 2020-07-05
eshte emer shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajna? Voto për emrin tënd