Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ares

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ares.
Është emri yt Ares? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Aras, Aris, Aries, Arrigo, Arik, Aros, Aurik, Archie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Resa, Aruresa, Lesa
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Albin, Aid
Emrat e motrave:Nuk Kam, Aida, Alma, Ajna, Arsa
Facebook:

+/- 4370 Ares's në Facebook. Pozicioni #11343
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 1 rrokjen - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore turk emrat boy - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Ares


Ares ( 13 vjeç) 2019-12-05
Dua te di domethenjen e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ares? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ares? Voto për emrin tënd