Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Argi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Argi.
Është emri yt Argi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Aries, Arrigo, Arik, Aros, Aurik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Arza, Arushi, Aarushi, Arika
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Uendi
Facebook:

+/- 445 Argi's në Facebook. Pozicioni #61582
Kategoritë:Emrat Baske - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga ArgiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Argi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Argi? Voto për emrin tënd