Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arja

Është emri yt Arja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Aries, Arrigo, Arik, Aros, Aurik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi, Arika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 100 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 980 Arja's në Facebook. Pozicioni #34734
Kategoritë:Emrat filluar me A - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja




Komente nga Arja



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arja? Voto për emrin tënd