Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arrigo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arrigo.
Është emri yt Arrigo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:atdhe, pushtet, sundimtar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Aries, Arik, Aros, Aurik, Archie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Po
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Alba
Facebook:

+/- 295 Arrigo's në Facebook. Pozicioni #82921
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga ArrigoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arrigo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arrigo? Voto për emrin tënd