Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arik

Është emri yt Arik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ariel
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Aries, Arrigo, Aros, Aurik, Archie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Po, Riku
Emrat e vëllezërve:Aid, Arik, Jo Skom Binjak
Emrat e motrave:Ajla, Jo, Jo Skom Binjake, Skam Moter
Facebook:

+/- 9200 Arik's në Facebook. Pozicioni #6301
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Arik


Arik ( 0 vjeç) 2019-06-19
Me pelqen
Arik ( 0 vjeç) 2019-06-23
Da i mir
Arik ( 39 vjeç) 2019-06-26
Jo SKAM komente

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arik? Voto për emrin tënd