Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aris

Është emri yt Aris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aries, Arrigo, Arik, Aros, Aurik, Archie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 202 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 135 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 136 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 131 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 172 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 170 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Amar
Emrat e motrave:Agnesa
Facebook:

+/- 39395 Aris's në Facebook. Pozicioni #1969
Kategoritë: - Emrat Holandez - emrat Boy filluar me A - Popullore Po emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga Aris


Aris ( 5 vjeç) 2019-05-25
Mua me.pelqen shum emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aris? Voto për emrin tënd