Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anesa

Është emri yt Anesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka, Annika
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Enes, Kam
Emrat e motrave:Anita, Sara, Venera, Donjeta, Amra
Facebook:

+/- 1370 Anesa's në Facebook. Pozicioni #27214
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Anesa


Anesa ( 24 vjeç) 2017-03-13
Eshte shume emer i mire, mua personalisht me pelqen teper.
Anesa ( 24 vjeç) 2017-03-13
Emër shumë i bukur
Anesa, Erza ( 13 vjeç) 2018-05-21
Dua të di kuptimin e emrit anesa dhe erza!!
Anesa, Erza ( 13 vjeç) 2018-05-21
Dua të di kuptimin e emrit anesa dhe erza!!
Anesa, Erza ( 13 vjeç) 2018-05-21
Dua të di kuptimin e emrit anesa dhe erza!!
Anesat ( 12 vjeç) 2019-06-20
"ANESA" ist cooll name and shum emer I bukur
Anesa ( 12 vjeç) 2019-06-20
Emer teper me vlera
Anesa ( 16 vjeç) 2019-11-25
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anesa? Voto për emrin tënd