Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Medina

Është emri yt Medina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Matin, Metin, Madon, Madan, Matan, Medan, Manton, Mathuin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Madena, Madina, Madonna, Mayten, Meantuna, Mandana, Manhattan, Medin
Vlerësimi:
4/5
yje 322 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 78 vota
Pseudonime:Jo, Redina
Emrat e vëllezërve:Elma, Melos, Gzim
Emrat e motrave:Elma, Mirlinda, Marigona, Rina, Ece, Xheneta
Facebook:

+/- 6130 Medina's në Facebook. Pozicioni #8700
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat me 6 shkronja - Top 100 Bengali emrat - Popullore Bengali emrat boy - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore Bengali emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Medina


Medina ( 10 vjeç) 2019-08-10
Emri Medina eshte emer shume i mire pasi qe lidhet me feje Islame. Une jam shume e kenaqur me emrin qe e kam Medina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Medina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Medina? Voto për emrin tënd