Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madina

Është emri yt Madina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Matin, Metin, Madon, Madan, Matan, Medan, Manton, Mathuin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medina, Madena, Madonna, Mayten, Meantuna, Mandana, Manhattan, Medin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4105 Madina's në Facebook. Pozicioni #11910
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga MadinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madina? Voto për emrin tënd