Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madonna

Është emri yt Madonna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:address
Djem me tinguj të ngjashëm:Matin, Metin, Madon, Madan, Matan, Medan, Manton, Mathuin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medina, Madena, Madina, Mayten, Meantuna, Mandana, Manhattan, Medin
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18595 Madonna's në Facebook. Pozicioni #3592
Kategoritë:Emrat biblikë
Komente nga MadonnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madonna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madonna? Voto për emrin tënd