Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jasmine

Është emri yt Jasmine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yasmin
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 191 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 168 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 167 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 391770 Jasmine's në Facebook. Pozicioni #290
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat persiane - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga JasminePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jasmine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jasmine? Voto për emrin tënd